close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
نرم افزارهای حسابداری،مالی

جستجوگر پیشرفته


موضوع : نرم افزار , نرم افزارهای حسابداری،مالی , مدیریت ,

معرفي نرم افزار حسابداري مدرسه

سيستم حسابداري مدرسه يکي از مجموعه سيستم هاي اداري  و مالي اتوماسيون مدرسه است که به لحاظ دارا بودن بعضي ويژگيهاي خاص، منحصربفرد مي باشد.  در طراحي اين سيستم سطح دانش مالي کاربران آن مورد توجه  قرار گرفته و با آخرين دستورالعملها و آئين نامه هاي مالي مدارس تطبيق داده شده است.


 حساب بانکی :

حساب بانکی ، حسابی است به نام واحد آموزشی و پرورشی در ردیف حساب های دولتی در نزد یکی از شعب بانک ملی ایران یا یکی دیگر از بانکها که در مرکز به معرفی خزانه ودر شهرستان ها به معرفی نمایندگی خزانه در استان افتتاح می شود .
در واحدهای آموزشی وجوه هزینه سرانه مستقیماً از طریق حسابداری آموزش و پرورش منطقه یا شهرستان در وجه مسئول واحد پرداخت خواهد شد .
برداشت از حساب بانکی در مدارس با دو امضاء از سه امضاء اعضای شورای مالی( رئیس واحد ثابت و امضای یکی از دو نفر اعضای شورای مالی مدرسه) صورت خواهد پذیرفت، و اعضای شورای مالی در مقابل انجام هزینه ها مسئولیت مشترک خواهند داشت .

 چک :

برداشت از حساب بانکی طی دسته چکی که از سوی بانک با معرفی مراجع ذیصلاح به مسئولین واحدهای آموزشی داده می شود صورت می گیرد . بنا بر این مدیران مدارس به منظور جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده های احتمالی در هنگام صدور چک موارد زیر را باید مورد توجه قرار دهند :
1- تاریخ صدور چک با عدد و حروف نوشته شود .
2- مبلغ مندرج در چک باید با عدد و حروف نوشته شود و در صورتی که جای خالی مانده باشد جلوی آن را خط کشیده و مسدود نمایند .
3-نام گیرندة وجه و مشخصات آن در متن چک قید گردد.
4- حواله کرد چک را خط بزنید تا وجه چک فقط به ذینفع آن پرداخت شود.
5- به منظور رسیدگی های بعدی و نگهداری سوابق مربوط به چک های صادره باید مشخصات کامل چک در...ادامه مطلب

امتیاز :

برچسب ها : آموزش حسابداری مدرسه , نرم افزار حسابداری مدارس , اموزش قسمت های مختلف حسابداری مدرسه , نرم افزار مالی مدارس , تنخواه چیست،سند مالی ,
حسابداری مدرسه نوشته شده در جمعه 29 دي 1396 ساعت 4:5

موضوع : نرم افزار , نرم افزارهای حسابداری،مالی ,

اموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نصب نرم افزار حسابداری

 

نرم افزار حسابداری مدارس از آغاز سال تحصیلی 91-90 در تمام مدارس کشور مورد استفاده قرا گرفت بطوریکه تمامی اسناد مالی و... مدارس در این نرم افزار ثبت شده و بصورت منطم به پایگاه ارسال می گردد که از این جهت علاوه بر نظم خاصی که به اینکار داده است در بسیاری از موارد کار متصدی این کار در مدرسه را نیز تسهیل نموده است. در اینجا اموزش مراحل مختلف نصب این نرم افزار را مرور خواهیم کرد.

 

مراحل نصب

جهت نصب نرم افزار حسابداری مدرسه سی دی مربوطه را در درایو سی دی قرار داده تا به طور خودکار پنجره (شکل 1) باز شود. سپس روی منوی نصب نرم افزار کلیک کرده و در پنجره های بعدی کافی است که روی دکمه ««Next»» کلیک کنید.

 

سیستم حین نصب ، پیش نیازهای نرم افزاری لازم را نصب خواهد نمود.

 

برای ادامه اموزش و دانلود نرم افزار به ادامه مطلب بروید....ادامه مطلب

امتیاز :

برچسب ها : لیست اموال , برچسب دولتی , مراحل نصب نرم افزار حسابداری مدارس , دانلود نرم افزار حسابداری مدرسه , اموزش نصب و راه اندازی نرم افزار مدرسه , ذیحسابی،مدرسه،اموزش پرورش ,
اموزش نرم افزار حسابداری نوشته شده در یکشنبه 24 آذر 1392 ساعت 0:34

موضوع : نرم افزار , نرم افزارهای حسابداری،مالی ,

نرم افزار حسابداری مدارس  SchoolAccounting

سیستم حسابداری مدرسه

 

سامانه یکپارچه تحت وب اطلاعات مالی،حسابداری مدارس با هدف نظارت، مدیریت، و کنترل متمرکز بر اطلاعات مالی مدارس از طریق  شبکه اینترنت و مانیتورینگ مستمر فرآیندهای مالی مدرسه طراحی شده استکه البته کار در مدارس را بسیار تسهیل نموده است..

این نرم افزار از ابتدای سال تحصیلی 91-90 در تمام مدارس کشور شروع به کار کرده است و تمامی اسناد مالی مدارس در این نرم افزار ثبت می گردد.

 

 

 

دانلود نرم افزار به همراه پاورپوینت های اموزش این نرم افزار در ادامه مطلب

 ...ادامه مطلب

امتیاز :

برچسب ها : دانلود پاورپوبنت های آموزشی , اموزش کار با نرم افزار حسابداری , اطلاعات مالی مدارس , اطلاعات مدرسه در شبکه اینترنت , فرایندهای مالی مدارس , اسناد مالی ادارات و مدارس , دانلود نرم افزار،نرم افزارهای مالی و حسابداری مدارس , آموزش معلمان،معلم فردا ,
نرم افزار حسابداری مدارس  SchoolAccounting نوشته شده در چهارشنبه 19 تير 1392 ساعت 16:55


لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به moalleman می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .